Prípravný zápas "A" mužstva

11.02.2016 07:07

7.2.2016 odohralo naše "A" mužstvo druhý prípravný zápas na umelej tráve v Spišskej Belej proti mužstvu Termalpark Vrbov (6.liga). Zápas výrazne ovplyvňoval silný nárazový vietor. V 1. polčase malo výhodu vetra mužstvo Vrbova, ktoré náročné podmienky využili hlavne v prvých 15 min., keď sa im podarilo 2- krát skórovať po strelách z diaľky. V nasledujúcich minútach sa hra vďaka zlepšenej kombinácii nášho mužstva vyrovnala, dokonca sa nám podarilo znížiť na 2:1, keď ušiel obrane Vrbova Lukáš Bednarčík a po obídení brankára skóroval do prázdnej bránky. Zatiaľ, čo naši hráči sa prezentovali dobrým výkonom a kombinačnou hrou, Vrbov sa spoliehal na dlhé nakopávane lopty a pomoc vetra. Ten im pomohol aj pri treťom góle, keď sa presadili strelou z poza 16-ky!!! Hráči Dunajca sa však aj napriek nepriaznivým podmienkam nezdávali a začali dokonca získavať prevahu. Žiaľ viaceré výborné príležitosti nepremenili - 2x Lukáš Bednarčík a 1x Ivan Dluhý. Tesne pred koncom 1. polčasu však boli hráči TJ Dunajec za svoju snahu odmenení, keď sa z obranou Vrbova pohral Lukáš Bednarčík a znížil na 2:3. Druhý polčas sa strany vymenili, výhodu vetra mali hráči SSV. Tí ju využili dokonale. Hráči Vrbova sa nezmohli absolútne na nič a za celý druhy polčas sa k bráne Roba Plavca ani len nepriblížili!! Naopak, hráči Dunajca spustili na bránu Vrbova lavínu útokov a pridávali gól za gólom!! 2x sa presadil Lukáš Bednarcik, 2xIvan Dluhý, 1xTomáš Fecko a svoj premiérový gól za mužov vstrelil aj Mário Bednarčík,  ktorý stanovil konečný výsledok na 8:3!!! Za priaznivého stavu sa dostali na ihrisko všetci hráči z lavičky a to aj niekoľko dorastencov. Premiéru za A mužstvo si odbili Miloslav Cisko, Mário Bednarčík a nová posila z Hanušoviec - Peter Polák.

Konečný  výsledok 8:3.

Nastúpili sme v zostave: Robo Plavec, Ľubomir Duda, Marek Papson, David Lach, Roman Knapík, Peter Polák, Pavol Bednarčík, Radomír Babiak, Tomáš Fecko, Lukáš Bednarčík a Ivan Dluhý. Zo striedačky do hry nastúpili postupne Tomáš  Chmura, Miloslav Cisko, Dalibor Výrostek, Michal Leško, Martin Tatkovský a Mário Bednarčík. Za predvedený výkon si zaslúžia uznanie všetci hráči.